07 травня 2025

"Курс правомірної поведінки". Тренінг "Особиста безпека"

    Продовжуючи роботу з "Курсу правомірної поведінки", з учнями 5-А класу провели тренінг "Особиста безпека", на якому діти продовжували розвивати емоційний інтелект, закріплювали навички соціальної комунікації. П'ятикласники обговорювали алгоритм дій людини, яка опинилася на місці постраждалого. Також закріплювали знання про правила поведінки в закладі освіти, зокрема про поведінку в їдальні. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Підвищення кваліфікації

    Курси підвищення кваліфікації для практичних психологів — це необхідний інструмент для підтримання професійного рівня, оволодіння сучасн...